11/23/2016

Jak zarabiać w internecie?

Witajcie!  Napiszę dzisiaj o jednym, jak myślę z wielu sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie. Mianowicie, sposób jest bardzo łatwy, dodatkowo wiarygodny - sprawdziłam go sama. Oczywiście jak możecie sie spodziewać, ciężko zbić tam kokosy, ale 50 zł na miesiąc powinno wpaść, a to zawsze coś, prawda? :)


Chodzi o stronę CLIXSENSE Na stronie tej wypełnia się krótkie, średnie oraz dłuższe ankiety, zależne jest to od oferowanej kwoty za ankietę. 


Dodatkowo znajdziemy tam też view ads - czyli tak zwane ogłoszenia, które musismy obejrzeć przez określony czas, ale najpierw musisz kliknąć w słodkiego kotka, i musi to być kotek!


i takim oto sposobem zarobiłam 0,01 $ :D

Następnym sposobem jest WYPEŁNIANIE ANKIET - SURVEYS
chyba najbardziej skuteczny z całego sposobu zarabiania na tej stronie, ponieważ można dostać za nią nawet 1$, stawki bywają różne. Ankiety są w języku angielskim - myślę, ze dacie radę z tłumaczem witrynowym (obrazek niżej)


Ankiety są zróżnicowane, odpowiedzi wcale nie muszą zgadzać się z prawdą. Ja udaję 35-letnią mężatkę z dwójką dzieci :D - po prostu w ten sposób dopasowujemy się do wielu płaszczyzn, których od nas wymagają. Oczywiście nasze dane mogą być prawdziwe, moje takie są, poza wiekiem. 
Formą wypłacania pieniędzy jest PayPal. Wydaje mi się, że to żaden problem. Wypłacanie pieniędzy trwa dosyć długo, około dwóch tygodni, ale oczywiscie przez ten czas możecie zarabiać dalej!
Żeby założyć tam konto bez żadnych problemów najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie poczty GMAIL. Są tam również oferty czy zadania, ale myślę, że to przyda Wam się dopiero jak zaprzyjaźnicie się z tą stroną. 


Widnieje również taka zakładka jak ClixGrid, gdzie możecie zagrać w grę i spróbować tym sposobem wygrać jakieś pieniążki ( mnie osobiście gra denerwuje i ją sobie odpuściłam) ;p


Gra polega na tym, aby trafić w dany punkt poprzez naciskanie punktów na obrazku, coś ala minesweeper, ale na pieniążki. :>>>>
 Strona nie jest polska, co zresztą widać, więc ankiety mogą pojawiać się w innym języku, zazwyczaj, jest to język angielski, ale ja spokojnie daję sobie radę z tłumaczem 'witrynowym?', chodzi mi o ten tutaj! Jak możecie teraz zauważyć, ja zarobiłam już 22$ od kwietnia bieżącego roku - dodam, że na wakacjach byłam za granicą i nie mogłam wypełniać ankiet,.. więc to chyba całkiem nieźle za klikanie w ankietach, nie? :D


Na koniec podam link, przez który nalezy się zarejestrować, a nie będę ukrywać, że zarejestrowanie się przez ten link troszkę mnie wzbogaci. I wy również kochani, jeżeli już się zarejestrujcie możecie podawać swój uniwersalny kod dalej, by tym samym się troszeczkę wzbogacić. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiem! LINK - > KLIK 

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ja odwiedzam stronkę w wolnych chwilach, jak widać coś po paru miesiącach udało mi się uzbierać, haha :)

   Usuń
 2. Ojej to w sumie świetny pomysł dla osób mających dużo czasu lub tych siedzących w domu. Ja niestety jestem zabiegana całymi dniami, ale w sumie chętnie kiedyś spróbuję z własnej ciekawości :)

  http://oneofthebillion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń