6/14/2016

trip with friends - Szumy nad Tanwią.

Witajcie! ;)

Zdecydowanie za rzadko tu piszę, ale ostatnio miałam sporo na głowie.. Za nami czas poprawiania ocen, za co zabrałam się i ja! Ale już niedługo upragnione wakacje dla tych którzy jeszcze 'męczą' się w szkole (np. ja), więcej czasu, więcej zdjęć, więcej weny do pisania i motywacji do działania!

Niedziela, to oczywiście czas wypoczynku, dlatego wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się na małą wycieczkę śladami Roztocza. Mile i aktywnie spędziliśmy czas chodząc szlakami w lesie, wzdłuż licznych wodospadów, napotkaliśmy na drodze parę przeszkód z którymi w niebanalny sposób sobie poradziliśmy - oczywiście komarów nie mogło zabraknąć,  a na dodatek Paula zrobiła mi parę zdjęć, które zobaczycie niżej ;) 
Zapraszam na fanpage oraz bloga Pauli: 
blog
fanpage

oraz na mojego instagrama: anyoneore

9 komentarzy:

 1. przypomniał mi się sam początek mojej ubiegłorocznej wakacyjnej wyprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takiej okolicy na wycieczki! Bardzo ładne zdjęcia. :)
  Tobie również życzę powodzenia z blogiem! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miejsce wygląda naprawdę magicznie, aż żałuję, że w moich okolicach nie ma takiego miejsca! Niestety, przede mną sesja i początek wakacji lekko mi się obsunie :( Życzę natomiast powodzenia, zarówno z blogiem jak i nauką (ocenami :P). Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spóźnione powodzenia, bardzo dziękuję! :)

   Usuń
 4. Bardzo malownicze i klimatyczne zdjęcia. Stylizacja w iście wakacyjnym stylu. Jak świadectwo? :>

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam rejony nadrzeczne! Relaks i odpoczynek od zgiełku miasta i natłoku zajęć oraz codzienności. Niezwykle urokliwe miejsce i ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam rejony nadrzeczne! Relaks i odpoczynek od zgiełku miasta i natłoku zajęć oraz codzienności. Niezwykle urokliwe miejsce i ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń